PETICIJA

Mes norime, kad Lietuvos gyventojai galėtų džiaugtis sveikata. Širdies sustojimas nėra gyvenimo pabaigos nuosprendis. Tokiu atveju norint išgelbėti žmogaus gyvybę reikia, kad tarpusavyje efektyviai veiktų šie komponentai:

    Bendruomenė, kurios nariai moka atlikti pradinį gaivinimą;
    Greitai pasiekiami širdies defibriliatoriai;
    Pirmosios pagalbos teikėjų tinklas, kuris visa tai apjungtų su greitosios medicinos pagalbos pajėgomis.

Lietuvoje pagaliau tai virsta realybe! Mūsų šalyje startuoja Pirmosios pagalbos teikėjų tinklas, kurio dalimi gali tapti kiekvienas Auksinių minučių mokymų dalyvis.
Žemiau yra pavaizduotas žemėlapis, kuriose Kėdainių vietose turi būti automatiniai išoriniai defibriliatoriai, kad širdies sustojimo atveju, gyventojų gyvybės būtų išgelbėtos.

Pasirašykime po peticija ir taip parodykime mūsų valdžios atstovams, kad gyvybė ir sveikata – svarbiausios vertybės, kuriomis turime rūpintis konkrečiais darbais ir įsipareigojimais:
1) Vykdyti nuolatinius pradinio gaivinimo mokymus Kėdainių rajono gyventojams;
2) Užtikrinti reikalingą automatinių išorinių defibriliatorių infrastruktūrą Kėdainių rajone, kuri leistų išgelbėti gyventojų gyvybes širdies sustojimo atveju;
3) Palaikyti pirmosios pagalbos teikėjų tinklo funkcionavimą.

Peticiją pasirašė: 737

VardasPavardėKomentaras
Agnė Šmigelskytė
Jolanta Dalia Abarienė
Šarūnas Raudonis
Asta Čepienė Kad širdies sustojimo atveju, gyventojų gyvybės galėtų būti išgelbėtos!
Rasa PRACRVICIENE Būtinai reikalinga įranga gelbstint gyvybes.
ASTRA NOREIKIENĖ
Eglė Kišonienė Tai yra būtina!Kiekvieno žmogaus gyvybė yra brangi,kuo daugiau žmonių žinos kaip elgtis ištikus nelaimei,tuo geriau,tuo daugiau bus išgelbėta gyvybių.Taipat būtina įrengti kuo daugiau defibriliatorių!Labai puiku kad atsiranda jaunų žmonių,kuriems rūpi kad kuo daugiau žmonių mokėtų ir galėtų išgelbėti gyvybių.